Kniha návštev rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola
Text
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, - odpovědět
Ahoj, jsem rád, že si mohu přidat do oblíbených Vaše stránky, protože si moc vážím lidí, kteří fotografují pouze wildlife. Vím co za tím je času a krásných zážitků. Zdravím ze Šumavy MD.
icon , - odpovědět
Ďakujeme za zastavenie na stránke, sme radi že sa Vám naše fotografie páčia. Určite budeme Vašu stránku navštevovať častejšie.
, - odpovědět
Chalani pekné to tu máte aj stránka a hlavne fotky určite dali veľa zabrať paráda 1
Nech sa Vám darí 1 Ak bude záujem príďte mrknúť našu stránku o prírode www.zalesactvo.eu
, Krásna stránka odpovědět
Naozaj krásne fotky, stránku som objavil až teraz, to ma mrzí, ale odteraz ju budem navštevovať častejšie. Prajem dobré svetlo a hodne trpezlivosti 1
, - odpovědět
Chlapci, krasne to tu mate spravene. Fotecky su hotova pastva pre oci milovnika prirody. Drzim Vam palce a budem sa tesit na kazdu Vasu novu fotku. Nech Vam to foti tak skvele aj nadalej. S pozdravom Petere !!!
icon , - odpovědět
Ďakujem 10
, jej odpovědět
klobuk dole stranka super fotky profi :P
, Odpoved Peter odpovědět
Serus, ďakujem stránka funguje asi len týždeň ešte som sem nestihol pridať všetko ale do týždňa by o malo byť kompletné. Samozrejme fotku mi môžeš poslať určite sa poteší 5
, - odpovědět
Nazdar, máte vydarenú stránku , tuším ju budem navštevovať častejšie 9 Ale objavil som ju až teraz 7 ako dlho už funguje? PS: mám jednu fotku priamo v akcií ako Martin fotí líšku, môžem ti ju poslať. 5
, íha :)) odpovědět
noooo moze byť teším sa na fotoulovky :)
, Grafika odpovědět
Nazdar, tie fotky v tom vrchnom paneli by som nedelil daj si tam iba svoje fotky ved mas kopu peknych ... a ten biely stvorec pod logom by som stiahol opacity na 50 nech to tak netaha oci a nevyzera to tak "lacno"
icon odpověděl(a)
Mne sa to delenie páči, možno po čase spravím zmeny ale teraz musím hlavne sem podávať fotografie a nejaké krátke texty napísať. Prajem dobré svetlo.
icon , TEST odpovědět
TEST 1 3